Skip to main content
Saunum-AD-01

Saunum on kohal

Enam pole tarvis leili kannatada silmad kinni ja hambad ristis põletuse eest kõrvu kattes. SAUNUM-i ainulaadne tehnoloogia ühtlustab kuuma ja külma õhuvoolu ning pakub seeläbi nauditavamat ning tervislikumat saunaelamust. Nüüd saab saunas korralikult higistada ilma, et kuumus hinge kinni võtaks. Kuidas me sellise lahenduseni jõudsime?

Aktiivne higistamine
SAUNUM-i seade tõstab leiliruumi niiskustaset samas ühtlustades temperatuuri õhukihtides. Justnimelt temperatuuride kihistumine on peamine probleem kaasaegsetes saunades, kus temperatuur kõigub 30-40st kraadist põrandal 90-120 kraadini lae all. Selline õhutemperatuuride erinevus pole aga meeldiv, ega ka kasulik liigestele ja vereringele. SAUNUM-i terviklahendus pakub ühtlasema temperatuuriga keskkonda, milles keha hakkab ka kiiremini higistama.

Kuidas see töötab?
Tänapäeva leilisaunade peamised probleemid saavad alguse väikestest kivi mahuga keristest, millega võib kaasneda tugev temperatuuride kihistumine, 30-40st kraadist põrandal kuni 90-120 kraadini lae all. Tulemuseks on leili, mis kõrvetab, lühike ja tekitab hapnikupuudust, lisaks võib tekitada peavalu.
SAUNUMi seade pakub lahendust segades leiliauru ja põranda lähedalt jahedamat õhku, mille tulemusel on peale leili viskamist ruumis ühtlasem temperatuur, niiskem ja hapniku rohkem keskkond. Tänu ühtlasemale ja niiskele temperatuurile saunas alustab keha kiiremini higistamist. Kiire õhu segunemisega ei teki kehal leili viskamisele järgset kuuma kõrvetust ja ei kaasne hilisemat saunarammestust.

Related News

Puukerised nüüd allahindlusega!

Puukerised HUUM, SKAMET, STOVEMAN ja COZY nüüd allahindlusega -20%!

Leave a reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga