Skip to main content
Slide 1


SPA on saunade kompleks


SPA on kompleks, see on mitme erineva veeprotseduuri võimalus ehk et kui teil on saun ja bassein, siis võite end juba spaaomanikuks pidada.

Slide 1

Kui teil on saun ja bassein

Tegelikkuses aga on see leiliruumide, erinevate basseinide või vannide komplekt, mille omanik on oma soovide ja võimaluste järgi kokku pannud.

previous arrow
next arrow

Spa-ehitus

Spaakompleksid on erinevad, väikestest õdusatest eraspaadest suurte hotellide ja veeparkide hiigelspaadeni välja. 
Spaa on kompleks, see on mitme erineva veeprotseduuri võimalus ehk et kui teil on saun ja bassein, siis võite end juba spaaomanikuks pidada. Kuid ka need, kel on vähemalt kaht liiki saunu (traditsiooniline, auru- või infrapunasaun) võivad öelda, et neil on spaa. Spaa on nimetuse ja nähtusena meie kõnepruugis ja puhkehetki sisustamas vast viimased 10-20 aastat ja ikka millegi suure ja võimsa kirjeldusena. Paljude jaoks kehtib stereotüüp, et spaa on sama mis veekeskus. Isegi kui inimest kutsutakse eramajja külla, oodatakse pigem keskmise suurusega veepargi rõõmusid.
main-banner-SPAs-01

Tegelikkuses aga on see leiliruumide, erinevate basseinide või vannide komplekt, mille omanik on oma soovide ja võimaluste järgi kokku pannud.

Nagu meie illustratsioonidelt näha on, kui pole basseini ja teist leiliruumi näha., ei erine paljud saunad spaadest, Paika pandud standardeid sauna(de) ja basseini koosolemiseks pole loodud. Kõik kooslused otsustab tellija. Ainus, mis valikut, ehitada spaa või tavaline saun, mõjutab, on ruumi suurus ja tehnilised tingimused, mis on juba maja ehitamisel paika pandud.

Meie kogemused näitavad, et eraspaa tellijad jagunevad laias laastus kaheks. Ühed tahavad juba maja projekteerides näha spaa võimalust ja kohta, teised lasevad olemasolevaid ruume ümber ehitada või tellivad majale juurdeehituse. Spaasid on tellitud ka kortermajade 1. korrusele või keldrikorrusele. Sagedamini tellivad spaasid siiski eramajade omanikud. Paraku on basseini võimaldavaid krunte suhteliselt vähe. Tavaliselt lahendab meie disainerite meeskond spaa kompleksi paiknemise alal, mis on keskmise sauna suurune.

3D projektid

Saunamaailm pakub 3D projekte erinevatele ruumidele: saunad, aurusaunad, infrapunasaunad, SPAd, sauna eesruumid. Sauna projekti tellimiseks täitke palun järgmine vorm.
Slide 1

Saunamaailm pakub 3D projekte erinevatele ruumidele: saunad, aurusaunad, infrapunasaunad, SPAd, sauna eesruumid.

Slide 1

Nähtav visualisatsioon

Spaade 3D projekteerimine võimaldab projekteerimise etapis näha kõiki detaile just nii, nagu nad lõppetapis välja nägema hakkavad.

previous arrow
next arrow

3D projekteerimine

Spaade 3D projekteerimine võimaldab projekteerimise etapis näha kõiki detaile just nii, nagu nad lõppetapis välja nägema hakkavad. 3D projekti väljatöötamisel saavad disainerid katsetada ja pakkuda kliendile kõikide võimaluste, värvide ja materjalide spektrit. Kui te kooskõlastate disainprojekti näiteks oma pereliikmetega, siis ainult arvutis nähtav visualisatsioon suudab vägagi tõetruult anda aimu sellest, mis on juba välja mõeldud ja aitab vältida pettumust töö lõppetapis. Esimene planeerimise etapp toimub tavalisel viisil – tasapinnal. Ruumi mõõtudest ja kliendi soovidest lähtudes paneb meie meeskond plaani peal kõik vajalikud komponendid paika. Projekteerides võetakse arvesse kõik eripärad ja tingimused: elektrijuhtmestik, ventilatsioon, juurdepääs majapidamisruumidele, kõrvalruumidele juurdepääsude vajadused, vaade aknast ja palju teisi detaile, mis esmapilgul võivad vähetähtsatena paista. 3D projekti väljatöötamisel on kooskõlastamine tellijaga mugav. Üks pilt on parem kui tuhat sõna – paremini ei saakski meie tööd iseloomustada. Võimalus oma arvutist projekti lõpptulemust kõikidest vaatenurkadest uurida kiirendab kooskõlastamise protsessi märgatavalt. Disainprojekti lõpptulemus jääb tellijale ka siis, kui meilt tellitakse ainult projekt. Ükskõik kes siis ehitama hakkab, on hea teada, millisena peavad valmis ruumid tööde lõppedes välja nägema.

Hooldus

Tänapäevase tehnika kasutamine, pealtnäha ka nii lihtsas valdkonnas nagu saun, eeldab siiski selle hooldamist. Iga saun või spaa, milles on tehnika, mehhaaniline või elektrooniline, on mingil määral ohtlik. Järsk temperatuurimuutus, suur õhu niiskus, õlide aurustumine – kõik see sunnib tehnika tootjaid kasutama vastupidavamaid materjale kuid ka tooteid keerulisemaks muutma. Sauna iga tehniline seadeldis on loodud looma just seda mugavuse atmosfääri, mille pärast me spaasid hindamegi. Iga masin või aparaat töötab paremini ja kauem, kui me kanname selle eest pidevalt hoolt. Nii mõnigi toru või juhe jookseb seina sees või põranda all ja mida ei saa parandada muidu kui tuleb sein või põrand lõhkuda.

Parandamise vältimiseks on parem siiski riknemist vältida. Süsteeme, mis reguleerivad filtreerimist või doseerimist tuleb seadistada ja hooldada, sest nende korrashoiust sõltub ei rohkem ega vähem kui teie tervis. Kuid see ei tähenda ka seda, et kõiki süsteeme ja seadeldisi tuleb kogu aeg jälgida. 
Piisav hooldus tähendab süsteemset kontrolli, kuluvate osade või ainete vahetamist-lisamist, ja mis kõige tähtsam – kliendi mugavust. Garantiikohustuste perioodil on plaanipärane ülevaatus kooskõlas tootjaga. Kuid ka garantiiperioodi lõppedes jätkavad mugavust hindavad kliendid meiega hoolduslepingut, sest see ongi pärisel mugav ja ei pea end ise üksikasjadega kurssi viima. Reaktiivainete ja filtrite vahetamine, dosimeetrite reguleerimine, andurite ja süsteemide kontrollimine, kõiki neid töid kuni koristamiseni ja desinfitseerimiseni välja, teevad meie spetsialistid teile sobival ajal.