Skip to main content

Korporatiivõhtud on väga hea võimalus suhelda oma töökollegidega väljaspool tööd ja tundma õppida neid lähemalt, ning võimalusel ka premeerida töötajaid kasuliku töö eest. Tänavu pole enam korporatiivõhtu piiratud ainult laua taga istumisega, vaid peo ajal organiseeritakse ka igasuguseid gruppmänge. Meie saunaküla on valmis Teile pakkuma mõlemaid variante. Jahimajas on banketilaud 40 inimesele. Need kes tahavad ennast soojendada, võivad osaleda erinevates spordi- ja seiklusvõistlustes. Omalt poolt pakume Teile gruppmänge nagu orienteerumine, kiirus ja planeerimine.
Juhul kui Te tahate hetkeks tulla tagasi muteru lapsepõlvesse ja tunda ennast Robbin Hoodina, siis anname Teile võimaluse proovida ennast vibulaskmises. Äkki kui keegi Teist tahab uusi rekordeid lüüa, siis saate oma maitse järgi ehitada kõige suurema torni tühjadest õllekastidest. Tõelised sportlased hindavad väärikalt Teiega ehitatud torni „ kaljuronimiseks“ ja ZipLine’i, mis on juba saanud Eesti suvepäevade hittideks. Samuti võite ennast proovida täiesti uues spordiharrastuses nagu kiiking (eesti kiik).

Kastitorn
Soovite purustada oma elus mõne rekordi!? Hea võimalus selleks on olemas meie kastitorni näol. Meie anname teile limonaadikastid ja teie koos meie kogenud julgestajaga hakkate pürgima kõrgustesse. Lihtsalt laote kaste üksteise otsa ja ronite mööda neid üha kõrgemale ja kõrgemale… Kehtiv rekord pärineb 2012 aastal Tartus toimunud suurperede päevalt, kui üksteise otsa laoti 31 kasti ehk 10,30 m taevapoole.

Mobiilne ronimissein
Ronimissein on vertikaalne nukkidega varustatud 6m kõrgune sein, mille ületamine eeldab julgust ja pealehakkamist.
Ronimistorni saab paigaldada pea kõikjale – asfaltplatsidele, murule või ka liivaranda.
Ronimissein on 6 meetrit kõrge ja 2,5m lai. Korraga saab ronida kaks inimest eri radadel. Ühes tunnis saab ronida kuni 50 inimest!

Zipline ehk ülesõit
See on dünaamiline ülesõit. Lühidalt kinnitatakse end rullikuga kaldtrossi külge ja vuhisetakse suurel kiirusel maaga peaaegu paralleelselt. Suvepäevadele sobiv zipline on tavaliselt kuni 100 m pikk ning kaldega umbes 5%. See annab päris mõnusa pika sõidu. Ainuke füüsiline pingutus sõitjalt on ronimine stardiplatvormile. Stardiplatvorm on tavaliselt vähemalt 5m kõrgusel ning lõpp-punkt maapinna lähedal. Sõita saab umbes 40 inimest tunnis.

Kiiking
Kiiking on Eestist leiutatud individuaalne spordiala, kus inimene võitleb oma lihaste jõul gravitatsiooni vastu. Eesmärk on teha võimalikult pikkade aisadega täispööre üle võlli

Esmaabi ABC
Olenemata kella- või aastaajast, võivad õnnetusjuhtumid ootamatult aset leida kõikjal, kus viibime. Kui hästi sa oskad abi anda, kui seda vajab sinu lähedane, kaastöötaja või võõras?
Õppevõistlus koosneb kahest osast – koolitusest ja sellele järgnevast võistlusmängust. Koolitusele järgnev võistlusmäng toimub vabas looduses kus läbitakse 9 kontrollpunkti ning pannakse õpitu proovile. Näiteks tuleb meeskondadel anda esmaabi uppunule, langetõvehoos vaevlejale, jalgrattaga ja puu otsast alla kukkunule, lõkkesse visatud süütevedelikust kõrvetada saanule ning ka tüdruku pärast kaklema läinud poistele. Ülesanne antakse meeskonnale kirjalikult ning selle täitmiseks on aega kuni 5 minutit. Kontrollpunktides on kohtunikud, kes jälgivad ja hindavad ülesannete täitmist.

Tähelepanu! Saunaküla pakub Catering teenust.

HIND ALATES 224.-s

Tellimustingimused: Paketi hind on muutuv. Lõpphind sõltub järgmistest tingimustest: • osalejate hulgast • lisateenuste hulgast • ürituse pikendusest Puhkepaketi saab broneerida 2-7 päeva ette teatades telefoni teel: +372 5500075 / 24h, või kirjutades sõnumi e-mailile: sauna@saunamaailm.ee Tingimuseks on 50% ettemaks, mis ei kuulu tagastamisele.