Skip to main content

Projektid ja disain

SIIT ALGAB SAUNAKUJUNDUS.

Projekt sisaldab:

disainer

Kuidas me töötame

Kui soovite taotelda meilt saunaprojekti, siis palun kõigepealt valige Teie soovidele ja kujundusele vastav sauna tüüp ja täitke projekti tellimise vorm, mis leidub meie kodulehe „Saunaprojektid“ rubriigist. Peale seda täitke korralikult kõik vajalikud lahtrid ja kirjutage „Lisainfo“ lahtrisse sauna üksikasjadega seotud infot (sauna mõõdud, kerise/generaatori tüüp, voodrilaua materjal, valgustus, saunauks/aken jne.). Peale kinnituse saamist võite sauna projekti teenuse eest maksta. Teenuse hind on 400€.

klient

Sauna projekti arendamise käigud

Sauna projekti arendamise käigus saadame Teile kõigepealt eelvaate projekti e-maili teel. Peale projekti lõplikku kinnitamist, arvestades võimalikke üksikasjadega, hakkame tegelema 3D-visualiseerimisega. Viimasena tulevad kõik projekti arendamise käigus arvestatud üksikasjad koos saunamaterjalide kalkulatsiooniga ja 3D-visualiseerimisega.

Projekti näidis

Selleks, et oleks lihtsam mõista, millega tegemist on, siis jagasime projektid nö. pakettideks. Kõikidele pakettidele kehtib sama hind. Peale seda, kui meie kujundajad on saanud päringu Põhipaketi koostamisest, pakuvad nad Teile päris lihtsa ja hea hinnaga lahenduse. Aga see ei ole veel kõik. Soovi korral on Teil võimalus tellida Premium paketi, mis sisaldab tunduvalt kallimat tehnikat ja hoopis teistsuguseid sauna ehitusmaterjale.
standard-sauna-saunamaailm-projekt

Standart

Projekti PDF näidis

optimum-saunamaailm-saun

Optimal

Projekti PDF näidis

preemium-sauna-saunamaailm-projekt

Premium

Projekti PDF näidis

3D projekti näidised

Saunamaailm pakub 3D projekte erinevatele ruumidele: saunad, aurusaunad, infrapunasaunad, SPAd, sauna eesruumid.

sauna+ideas

Enne vormi täitmise, külastage meie galerii

Erinevate materjalide, värvide, tekstuuride ja seinapaneelide kooskõlastamine. LED-valgustus ja valgustatud soolatellised teevad saunastiili omapäraseks. Tänu LED värvi valgusele on valgus saunaruumis ilusam, mis omakorda mõjutab ka atmosfääri saunas. Kaasaaegsed lahendused eeldavad elektriseadmete kasutamist nagu juhtpuldid ja muusikakeskused. Selleks, et veenduda selles, kui kaugele kaasaegne kujund on edasi arenenud, soovitame Teile enne sauna ehitamist vaadata saunagaleriit, mis on meie kodulehel .

Projekti alustamiseks peate saatma oma kinnituse, mida saate teha, täites alloleva vormi . Kui me saame teie taotluse kõikide üksikasjade, mõõtmete, lisatud saunakava ja saunaruumi täiendavate piltidega, saadame teile makse lingi. Pärast makse sooritamist hakkame sauna projekti tegema.

  Palun täitke alljärgnev vorm
    Leili saun    Aurusaun    Infrapuna saun    Kombi saun    Muu    Kui ruum on keerulise kujuga, siis andke sellest teada kommentaarides all.


    Tava klass    Kesk klass    Luksus klass      Hele    Tume    Hele – Tume  


    Soovin    Ei soovi  


    Kivi sein    Soola sein    Kadaka paneel    Termo kork    Muu      Sundsüsteem    Loomulik süsteem  


    Tähis taevas    Seljatoe valgustus    Kibu LED-valgustusega    Lava ääre valgustus    Värviline valgustus    Muu  


  What is 4 + 2

  Oleme paljude aastate jooksul välja arendanud palju erinevaid sauna projekte ja ehitanud sadasid kaasaegseid saunu. Iga sauna projekt on kordumatu sõltuvalt sauna tüübist, kujundusest ja mõõtudest. Loodame, et Teie ka leiate siit oma lahenduse, mida saate tulevikus ellu rakendada. Anname Teile võimaluse omandada valmis projekti meie kollektsioonist. Selleks, et sauna projekti ellu rakendada, on vaja juurde tellida lisateenuse nagu „Projekti ellu rakendamine”. Kui soovite valitud projekti hindasid uundada, siis valige lisateenus „Kalkuleeri uuesti“.

  Hinnapakkumine

  Individuaal hinnapakkumine

  Hinnapakkumine Teie projekti baasil

  Kohansamine

  Projekti kohandamine

  Meie projekti kohandamine Teie ruumile

  Rekalkulatsioon

  Rekalkulatsioon

  Vana hindade rekalkulatsioon