Skip to main content

Pakett “Muinasjutt”

Lapse sünnipäev on iga täiskasvanud inimese jaoks kõige tähtsam sündmus. Sel päeval peaksid kõik perekonnaliikmed mõnusalt aega veetma ja lõbutsema, ning olema pühendatud ainult lapse sünnipäevale. Just seepärast soovitamegi Teil panna kõik peo organiseerimisega seotud raskused meie kanda ja meeldivalt veeta aega koos lastega.

Saunaküla territooriumil ootavad Teid laste mänguplats, pallimänguväljak, rahvakiik ja lauajalgpall.
Kutsudes külla kloune ja kangelasi laste multifilmidest loome Teie laste jaoks tõelise muinasjutu maailma. Neile, kes tahavad ennast tunda muinasjutu kangelastena, teeme eriüllatuse, nimelt – näomaalingud. Meie lahe trikimees viib Teie lapsed võlumaailma, mis on täis maagiat ja illusioone. Noorte keemikute ja füüsikute jaoks pakume programmi „Teaduse trikid“. Vanemaid lapsi kindla peale huvitab õhupalli figuuride modelleerimine ja samuti ka õhupallide show.

Saunamajade rendi valik (hind sisaldab soodustust -20%). 

info@lastepidu.ee

info@bestfiesta.eu

Pakutavate teenuste nimekiri:

Akvagrim
Glitter tattoo
Modelleerimine õhupallidest
Õhupallide show
Elav õnnitluskaart
Kloun PIPINA
Kloun „Mandariin koeraga“
Show madudega
Patsisoengud
Lillekimbud pallidest
Fotosessioon
Trikimees
Suhkruvatt
Saali kaunistamine õhupallidega

Tähelepanu! Saunaküla pakub Catering teenust.

Tellimustingimused: Paketi hind on muutuv. Lõpphind sõltub järgmistest tingimustest: • osalejate hulgast • lisateenuste hulgast • ürituse pikendusest Puhkepaketi saab broneerida 2-7 päeva ette teatades telefoni teel: +372 5500075 / 24h, või kirjutades sõnumi e-mailile: sauna@saunamaailm.ee Tingimuseks on 50% ettemaks, mis ei kuulu tagastamisele.