Skip to main content

Meie tehtud tööd

saun-saunamaailm

Saunade galerii

Plaanite ehitada sauna suvilasse, majja või korterisse? Kui vajate nõu, häid ideid või ehitusabi, olete jõudnud õigesse kohta. Aitame ehitada teie unistuste sauna!
- Meil on saunaehituses pikaajalised kogemused - tegutseme Eesti turul 1998. aastast.
- Ehitame saunu ja spaasid üle maailma - Eestis, Soomes, Rootsis, Lätis, Leedus, Horvaatias, Prantsusmaal jm.
- Pakume täislahendusi – teenused alates saunaprojektide konsultatsioonist ja disainlahendustest kuni seadmete paigalduseni välja.

saun-saunamaailm

Aurusaunade galerii

Erinevalt vene ja soome sauna kujundamisest eeldab aurusauna kujundus ilu, hubasust ja laitmatust. Kaasaegsel aurusaunal on tihtipeale päris lihtne kujundus, mida ei ole võimalik segada teiste sauna tüüpidega! Aurusauna ehitamisel peavad meistrid kõigepealt vaatama, et kõik sauna konstruktsioonid ja lisavarustus oleksid omavahel kooskõlastatud. Igal juhul saab traditsioonilise aurusauna ehitamine alguse korralikult läbimõeldud stiilist, kus teatud rolli mängib ka esteetika.

saun-saunamaailm-saunakula

Era SPA kompleksid

SPA kompleksid on erinevad, väikestest õdusatest eraspaadest suurte hotellide ja veeparkide hiigelspaadeni välja. 
SPA on kompleks, see on mitme erineva veeprotseduuri võimalus ehk et kui teil on saun ja bassein, siis võite end juba spaaomanikuks pidada.

Lahendused ja disain

Maailma kogemus
modern-sauna

Põhjalikud sauna disaini suunad

Plaanite ehitada sauna suvilasse, majja või korterisse? Kui vajate nõu, häid ideid või ehitusabi, olete jõudnud õigesse kohta. Aitame ehitada teie unistuste sauna! – Meil on saunaehituses pikaajalised kogemused – tegutseme Eesti turul 1998. aastast. – Ehitame saunu ja spaasid üle maailma – Eestis, Soomes, Rootsis, Lätis, Leedus, Horvaatias, Prantsusmaal jm. – Pakume täislahendusi – teenused alates saunaprojektide konsultatsioonist ja…

Kuva rohkem »